تعطيلات

چهل روز تعطیلات بعد از یک سال کار و درس می چسبه به شرطی که هیچ چیز و هیچ کس برنامه هاتو به هم نریزه .

ماجرا از اونجایی شروع شد که در اولین ساعات ورود به ایران اولین اتفاق بد و غیر منتظره رخ داد و اونهم گم شدن دفترچه تلفنم بود که تا بحال سابقه نداشت گم شه و من هم همه ی شماره های مورد  نیارم رو از دست دادم . بنا بر این نتونستم کلی از کارها و برنامه هامو انجام بدم .

بعدش از بدو ورودم به مشهد حضرت عزرائیل هم دست به کار شد و تقریبا هفته ای یک بار به سراغ فامیل و وابستگان نزدیک اومد و یکی یکی جان مبارکشون رو گرفت . بنابراین بنده به جای رفتن به طرقبه و شاندیز و صرف انواع کباب جات سر به قبرستانهای اطراف و داخل مشهد گذارده و هر روز مشغول به خوردن انواع حلوا و خرما و غیره شدم .

بعله . چهل روز بدین منوال گذشت تا موسم برگشتن فرا رسید و من هم که حسابی تجدید قوا کرده بودم به راه افتادم . اما در راه کیف بگ پگم توسط کارمندان فرودگاه دیتروید گم شد و من همهی اموال و مدارک و اسناد و دوربین و طلاهام و ..و  از دست دادم .

... و الان با انرژی صد چندان و با روحیه بالا روز شماری می کنم که سال دیگه بشه و من دوباره به تعطیلات برم .

/ 2 نظر / 4 بازدید
DJCSAEED

دوست عزیز سلام شما میتوانید با ورود و عضویت در انجمن های گفتگوی دریم اولترا، از مقالات آن استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید درخواستهای خود را از قبیل : درخواست مقاله، نرم افزار داشته باشید و یا سوالات خود را مطرح نمایید و یقین داشته باشید که به نتیجه ی مثبت خواهید رسید. عضویت در این انجمن ها کاملا رایگان بوده و نحوه ی ثبت نام آن نیز بسیار ساده میباشد. از شما دوست عزیز در زمینه ی تخصصتان دعوت به همکاری میشود. آدرس انجمن های ما : http://forum.dreamultra.com آدرس وب سایت ما : http://dreamultra.com با تشکر. منتظر شما دوست عزیز هستیم.

امير

فقط بگم حيف طرقبه و شاندير که نرفتی.. الان که ديگه نميشه رفت ؛ با اين قحطی بنزين که آمده ...همين تفريحو داشتيم که اونم ازمون گرفتن ...